Canales u 94. minuti srušio Valenciju, ali ovakva majstorija na stadionu Betisa odavno nije viđena

Sjajan gol za pobjedu

Betis je u 14. kolu La Lige savladao Valenciju s 2:1 i to nakon preokreta.

Valenciji je Gomez donio vodstvo u 32. minuti, ali radost gostiju trajala je samo pet minuta, jer je Joaquin u 37. izjednačio na 1:1.

Taj rezultat ostao je aktuelan do nadoknade, kada je Canales sjajno pogodio iz slobodnjaka za potpuno oduševljenje na tribinama Benito Villamarin stadiona.

Betis je ovom pobjedom ostao na 17. mjestu, no sada se malo odlijepio od timova iz opasne zone i ovo je tek treća pobjeda za tim iz Seville, dok je Valencia 10. sa 20 bodova.