Čataković zabio u trijumfu Trenčina

Odigrali sjajnu utakmicu

E. Oštraković

Današnji program 18. kola slovačke Fortuna lige donio je meč između Nitre i Trenčina.

Više razloga za slavlje na kraju su imali gosti koji su slavili rezultatom 2:1, a vrijedno pomena je svakako to što su se u strijelce upisali bivši fudbaleri Sarajeva Alen Mustafić i Hamza Čataković.

Na prvi gol se čekalo sve do 60. minute. Trenčinu je vodstvo donio Zubairu, no ono nije trajalo dugo, pošto je nakon nešto više od deset minuta stvari na početak vratio Mustafić.

Sve je išlo ka tome da će meč biti okončan bez pobjednika, no onda je tri minute prije kraja za 2:1 i pobjedu Trenčina pogodio Čataković.

Potražite više informacija na temu Fortuna liga:

Dobru partiju ranije danas je odigrao i Ismar Tandir koji je bio strijelac i asistent u pobjedi Michalovcea.