Čataković nastavio seriju, pogodio i protiv Spartaka

Sjajne igre bh. napadača

Mladi bh. napadač Hamza Čataković produžio je golgetersku seriju u dresu Trenčina.

Ovaj bivši junior Sarajeva je novi gol postigao danas u meču 10. kola doigravanja za prvaka Slovačke protiv Spartaka iz Trnave, a njegov tim na kraju je kao gost slavio rezultatom 2:0.

Trenčinu je vodstvo u 25. minuti najprije donio Sleegers, da bi tri minute prije kraja utakmice na 2:0 povisio Čataković i postavio ujedno konačan rezultat.

Za Čatakovića je ovo ujedno bio sedmi gol u deset utakmica koje je odigrao u play-offu za prvaka Slovačke.