Čelik gazi sve pred sobom, Robijaši velika podrška

Pobjeda u gostima

Nogometaši Čelika ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Napredka.

Zeničani su nastavili sa dobrim igrama, te su upisali sigurnu pobjedu na gostovanju kod Napredka, a rezultat je bio 0:2.

Utakmica je riješena u prvom poluvremenu. Prvo je gol za 0:1 postigao Popović sa bijele tačke u 30. minuti utakmice.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a gol je postigao Šišić.

Vrijedi istaći i to da je Čelik ponovo imao veliku podršku Robijaša, koji su još jednom pokazali kolika je njihova ljubav prema klubu.