Četiri gola Gutierreza u trijumfu Meksika

Olimpijske igre

U drugom kolu grupe C nogometnog turnira na Olimpijskim igrama Meksiko je razbio Fidži s 5:1.

Fidži je startao porazom 8:0 od Južne Koreje, a u drugom kolu si je priuštio nešto lakši poraz.

Meksikanci su slavili s 5:1, te su došli na prvo mjesto grupe s četiri boda. Zanimljivo, Fidži je poveo u 11. minuti preko Krishne i imao je tu prednost do poluvremena.

U nastavku potpuni preorket. Gutierrez je od 48. do 58. zabio hat-tick, a u 67. Salcedo je povisio na 4:1.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za SP:

Peti gol za Meksiko, četvrti na utakmici, postigao je Gutierrez u 73. minuti meča i to je bio posljednji gol u ovom duelu.