Kovačić je pokušao sakriti skandalozan potez, ali sve je otkriveno i čekaju ga teški dani

"Emocije" su proradile

Haris Zilić

Ljepoticu sezone vidjeli smo u 12. kolu engleskog  Premiershipa, Chelsea i Manchester Citiy remizirali su rezultatom 4:4 u utakmici punoj preokreta, bilo je dosta prilika i moglo je pasti još pogodaka, a i ovako smo imali festival golova.

Chelsea je do boda stigao u petoj minuti sudijske nadoknade vremena kada je Palmer iz penala pogodio za 4:4.

Dan nakon utakmice na društvenim mmrežama pojavio se video koji će teško objasniti hrvatski reprezentativac i čla Manchester Citya, Mateo Kovačić.

Prilikom gola Palmera za 4:4, Kovačić je stisnuo šake i lagano proslavio pogodak svog bivšeg kluba.

Pokušao je Hrvat to sakriti međutim snimak sa tribina jasno prikazuje njegovu radost tokom gola.

Ovo se sigurno neće dopasti Pepu Guardioli, kao ni navijačima Manchester Citya, a Kovačić će mnogo toga morati da objasni.

Inače u pomenutom derbiju Kovačić je u igru u ušao u 79. minuti umjesto Alvareza.

Nakon ovog remija, Manchester City je ostao lider sa 28 bodova, bod više imaju od Liverpoola i Arsenala.

Sa druge strane, Chelsea je u sredini tabele na desetoj poziciji sa 16 osvojenih bodova.

Sudeći prema prvoj četvrtini prvenstva ove sezone nas u Engleskoj očekuje žestoka borba u vrhu tabele i čini se da Manchester City nije dominantan kao prethodnih sezona.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: