Chelsea ponižavao Qarabag, bez golova u Rimu

Šehić večeras nemoćan

Teme:

Chelsea je deklasirao Qarabag sa 6:0 u prvom meču grupe C Lige prvaka, dok su Roma i Atletico odigrali 0:0.

Pedro je načeo goste iz Azerbejdžana eurogol u petoj minuti, a naš Ibrahim Šehić nije mogao ništa ni u 30. ninuti, kada je mladi Italijan Zappacosta nakon što mu je Courtois dodao loptu, krenuo sam i onda pogodio iz nevjerovatne pozicije.

U nastavku su Plavci dokrajčili nemoćne goste, a u strijelce su se redom upisivali Azpilicueta, Bakayoko i Batshuayi (2).

U drugom meču Roma je ugostila Atletico i očekivano je u Rimu viđena jedna tvrda utakmica, pa su mreže mirovale.

U 32. minuti Nainggolan je dobro zaprijetio Madriđanima, a onda je minutu kasnije Koke propustio idealnu šansu za Atletico. Naš Edin Džeko je imao u 37. minuti šansu, ali je bio malo neprecizan.

Nije bilo puno šansi u nastavku, ostalo je 0:0 i jedni i drugi nekako mogu da budu zadovoljni ovim rezultatom.

Grupa C, 1. kolo:

Chelsea - Qarabag 6:0 (Pedro 5, Zappacosta 30, Azpilicueta 55, Bakayoko 72, Batshuayi 76, 82)

Roma - Atletico 0:0

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: