Chelsea se pobjedom u Birminghamu učvrstio na četvrtoj poziciji

Aston Villa povela, pa izgubila

U sjajnoj utakmici između Aston Ville i Chelseaja, pobjedu je ostvarila gostujuća ekipa i to sa 1:2.

Sve do 60. minute nije izgledao da će Chelsea moći do pobjede na ovom susretu, ali to je odlika velikih ekipa, da pobjeđuju i kada ne igraju najbolje.

Aston Villa je u prvom poluvremenu bila dosta bolji protivnik. Imali su tri sjajne prilike, a jednu su uspjeli pretvoriti u gol. Strijelac je bio Hause u 43. minuti.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je ponovo bila bolja, sve do te 60. minute, a onda se njihova igra totalno raspala.

Prvo je Pulišić upravo u 60. minuti poravnao rezultat na 1:1, a samo dvije minute nakon toga potpuni preokret napravio je Giroud svojim golom.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata, te je Chelsea ostvario jako važnu pobjedu u borbi za četvrto mjesto.

Kada je riječ o Aston Villi, oni su nakon ovog poraza ostali na 19. poziciji, ali ostali su u igri, jer im sigurna zona bježi samo jedan bod.