Christian Eriksen je majstor fudbalske igre: Golčina za TV špice!

Tottenham izjednačio

Chelsea i Tottenham u ovim trenucima igraju derbi 32. kola Premiershipa, a trenutni rezultat je 1:1.

Domaći su poveli nakon 30 minuta igre golom Alvara Morate nakon greške Huge Llorisa, ali gosti su ipak uspjeli da izjednače rezultat u posljednjoj minuti prvog dijela.

Igrala se prva minuta sudijske nadoknade kada je majstor fudbalske igre Christian Eriksen uzeo loptu na skoro 30-ak metara od gola domaćih i raspalio je prema Caballeru koji je nemoćno gledao kako ona završava iza njegovih leđa.

Sigurno da je ovo jedan od najboljih golova ove sezone u Premier ligi. Pogledajte i sami: