Tako to rade Bosanci i Hercegovci: Pobjeda, slavlje, pa onda čišćenje svlačionice

Sve pohvale za naše mlade reprezentativce

Esmer Oštraković

Mladi reprezentativci Bosne i Hercegovine ostvarili su pobjedu na gostovanju kod Kipra sa 2:1.

Iako su nakon prvog poluvremena imali zaostatak od jednog gola, uspjeli su u drugom poluvremenu da naprave preokret.

Igrali su naši mladi reprezentativci zaista sjajno, te su postigli dva gola i tako slavili pobjedu na Kipru.

Prelijepe slike i nakon utakmice jer su naši mladi momci pokazali da su veoma odgojeni, a to je za svaku pohvalu.

Nekoliko njih, počistilo je svlačionicu nakon pobjede na Kipru, a među prvima su metle i peškire u ruke uzeli Muharemović i Bristrić.

Mladi reprezentativci BiH proslavili pobjedu, zapjevao i Janković

Znali su mladi reprezentativci naše zemlje i proslaviti pobjedu koju su ostvarili na Kipru.

Viđeno je veliko slavlje u svlačionici. Orilo se "Bosnom behar probeharao", a zapjevao je i selektor Janković.

Lijepe scene nakon pobjede i prva tri boda.