Bosnom behar probeharao u svlačionici, zapjevao i selektor Janković

Nakon pobjede protiv Kipra

Esmer Oštraković

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je pobjedu na gostovanju kod Kipra i to nakon sjajnog preokreta.

Gubili su naši reprezentativci nakon prvog poluvremena sa 1:0, a ni igra u ovom dijelu utakmice nije obećavala.

Malo ko je vjerovao da će naši mladi reprezentativci u drugom poluvremenu zaigrati tako dobro i napraviti potpuni preokret.

Nakon serije promašaja naših momaka na otvaranju drugog poluvremena, konačno smo u 57. minuti stigli do poravnanja.

Fenomenalno dodavanje viđeno je od strane Sučića, a Kulašin se sjajno snašao i matirao golmana domaće reprezentacije.

Ponovo su se nakon toga redale šanse pred golom golmana Kipra, ali lopta jednostavno nije htjela u gol.

Igrala se 79. minuta kada je lopta došla do Sabljića koji je majstorski matirao domaćeg golmana za preokret na ovoj utakmici.

Do kraja su domaći pokušali da dođu do boda, ali nisu uspjeli.

Nakon utakmice viđeno je veliko slavlje u svlačionici mladih reprezentativaca Bosne i Hercegovine.

Orilo se "Bosnom behar probeharao", a zapjevao i selektor Janković.

user1692778042
Hahahaha koji idioti pa prvu pobijedili i raduju se kao a popušili sve redom dosad
1 3
user1677191664
Bravo momci svaka pobjeda kod nas je pirova,,koliko god bilo za druge norlamno kod nas je ovo kao da smo otisli na euro,,svaka cast momci svaki bod je bitan a kamoli pobjeda,,bosna mora postojati i opstati