Prekid i masovna tuča na utakmici Crvene zvezde!

Protiv bugarskog Boteva

E. Oštraković

Prijateljska utakmica između Crvene zvezde i Boteva prekinuta je nakon nešto više od sat vremena igre i to nakon žestokog sukoba na terenu.

Crvena zvezda svoje pripreme na Kipru završila je prekidom, a sve zbog tuče koja je izbila među fudbalerima.

Utakmicu su igrali protiv bugarskog Boteva, ali utakmica nije završena i prekinuta je pri rezultatu 2:1. za Crvenu zvezdu.

Odlučio je trener tima iz Srbije Vladan Milojević da povuče ekipu sa terena u 70. minuti utakmice.

Sve se desilo jer je igrač bugarske ekipe u lice udario Uroša Spajića, a onda je nastao pravi haos na terenu.

Trener Crvene zvezde nije dozvolio igračima da se vrate na teren i utakmica je prekinuta pri rezultatu 2:1.

Tako je tim iz Srbije na ružan način okončao svoje pripreme.

Kada je riječ o samoj utakmici dva gola za Crvenu zvezdu postigao je Ndiaye koji je bio apsolutni junak na ovoj utakmici.

Do prednosti je Crvena zvezda stigla u 8. minuti. Centrirao je Šljivić, a Ndiaye je loptu spremio u mrežu.

Nakon toga Zvezda je bila bolji protivnik, a u trenucima njihove dominacije Barbosa pogađa za poravnanje.

Novu prednost Crvenoj zvezdi svojim drugim golom donio je Ndiaye. U drugom poluvremenu nije bilo uzbuđenja sve do incidenta koji se dogodio.