Tottenham ispustio pobjedu protiv Crystal Palacea
Foto - EPA

Izgubili dva bitna boda

Crystal Palace i Tottenham remizirali su (1:1) u susretu 12. kola engleske Premier lige.

U jako dobrom susretu Spursi su imali prednost sve do deset minuta prije kraja, ali na kraju su kod londonskog rivala ostavili veoma vežna dva boda.

Spursi su do prednosti od 0:1 stigli u 23. minuti. Dalekometni pokušaj Harryja Kanea vara golmana domaćeg timaa Guaitu i gosti dolaze u prednost.

Imala su potom oba tima šansu da postignu golove. Međutim, preciznosti nije bilo sve do 81. minuti kada domaći zabijaju gol za 1:1. Schlupp je zabio za veliku radost malobrojne domaće publike.

To je bio i konačan rezultat ovog meča, pa su Spursi ostali bez dva jako bitna boda.