Jezivo:  Nizozemski reprezentativac doživio stravičnu povredu

Nezgodno je pao

Jezivo: Nizozemski reprezentativac doživio stravičnu povredu

Nizozemska je večeras gostovala kod Gibraltara u 3. kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Nizozemci su kao veliki favoriti došli do uvjerljive pobjede 7:0) i to je najmanje što se očekivalo od njih, mada je Gibraltar 40 i nešto minuta odolijevao napadima gostujućih zvijezda.

Berghus je pogodio za 0:1, a u nastavku golijada i šest golova u mreži domaćeg tima, no pobjedu Nizozemaca zasjenila je teška povreda njihovog nogometaša Daleyja Blinda, koji je u 54. minuti napustio teren.

Blind se poskliznuo, a onda nezgodno stao lijevom nogom i čini se doživio jako tešku povredu.