Žestoko je bilo sve do 57. minute, a onda je sve eskaliralo između De Zerbija i Stellinija

Crveni kartoni za trenere

Esmer Oštraković

Na utakmici između Tottenhama i Brightona u kojoj se igra sama završnica, desio se obračun trenera koji je rezultovao sa dva direktna crvena kartona.

Naime, u 57. minuti igra je morala biti zaustavljena zbog opšteg haosa pored aut linije koji su "zakuhala" dva trenera.

Njih dvojica su i prije utakmice imali određene nesuglasice, te su se žestoko posvađali, a sve je eskaliralo u 57. minuti.

Na kraju je glavni sudija odlučio da oba trenera pošalje na tribine, te im je pokazao direkatne crvene kartone.

Situaciju možete pogledati OVDJE.

Kada je riječ o samoj utakmici u toku je 82. minuta, a uprkos dobroj igri gostujuće ekipe, Tottenham ima prednost od 2:1.

U 10. minuti je Tottenham stigao do vodstva od 1:0, a strijelac je nakon asistencije Perišića bio Son.

U 34. minuti gosti su stigli do poravnanja. March je upisao asistenciju, a gol za poravnanje postigao je Dunk.

Gol odluke viđen je u 79. minuti, a naravno utakmicu je odlučio ko drugi nego Harry Kane.

Iako ima da se igra nešto manje od 10 minuta teško je vjerovati da će Brighton uspjeti doći do boda na ovoj utakmici.