Declan Rice napao suca u tunelu i čeka ga teška kazna: "Je*ena korupcija!"

Fudbaler West Hama

E. Ganibegović

Sinoć su odigrane i revanš utakmice polufinala Evropske lige.

Nakon poraza od 1:2 u prvoj utakmici, West Ham je poražen i na gostovanju kod Eintrachta i to s minimalnih 1:0 golom Borrea iz 26. minute.

Eintracht će tako igrati protiv Rangersa u finalu i imat će priliku pobjedom da stignu do plasmana u Ligu prvaka, a sve to propustit će West Ham u kojem imaju razloga da budu ljuti.

Naime, na poluvremenu utakmice zabilježena je scena gdje prva zvijezda Čekićara Declan Rice verbalno napada suca Manzana, optužujući ga da je uzeo mito pred ovu utakmicu.

"Sudija! Sudija! Cijelu noć, tako je loše. Kako možeš biti tako loš? Iskreno", pitao se Rice.

Zatim se okrenuo da ode i dodao: "Vjerovatno si je*eno plaćen. Je*ena korupcija!"

Rice će se sada definitivno suočiti s kaznom, a spominje se suspenzija od tri utakmice.

Podsjetimo, West Ham je sinoć dobio dva direktna crvena kartona. Prvo je Cresswell isključen u 17. minuti, a onda i trener Moyes u 77. minuti.

David Moyes branio je Ricea zbog njegovog emocionalnog izljeva, rekavši:

Potražite više informacija na temu Liga Evrope:

"To vam pokazuje koliko je svim igračima stalo. Osim ako niste u toj vatri, ponekad ljudi ne razumiju kakav je to osjećaj."

Finale Evropske lige zakazano je za 18. maj na Ramon Sanchez Pizjuanu u Sevilli.

axel42
Kakva korupcija, ljudi vas laganini dobili sa pola snage u dvije utakmice! A ako je istina kao što ovi pišu, pa trebo mu je odma tu u tunelu crveni dati.