Užasne scene u Gračanici: Devedžić nastradao, reagovala i hitna pomoć

Nakon duela sa igračem Zvijezde

Esmer Oštraković

Fenonemanlnu utakmicu u Gračanici su odigrali ekipa Bratstva i Zvijezde iz Gradačca, a konačan rezultat bio je 3:3.

Gračanlije su u ovu utakmicu ušle na krilima dobrog rezultata koji su ostvarili u Srebreniku i tražili su pobjedu, ali do nje nisu došli.

Nažalost, osim šest golova i sjajne fudbalske predstave, na utakmici su viđene i jako ružne scene.

Sve se desilo desetak minuta prije kraja susreta, kada je Devedžić nakon starta jednog gostujućeg igrača ostao da leži na travi.

Odmah se vidjelo da je povreda teže prirode, a na kraju je morala da reaguje i hitna pomoć.

Kada je riječ o samoj utakmici. Zvijezda je povela u 11. minuti kada mrežu domaćeg golmana trese Mikić.

Samo deset minuta kasnije bilo je 2:0 za goste, a gol je ovaj put postigao Kozić.

Jaganjac vraća Bratstvo u igru u 43. minuti, ali samo minut kasnije Ivoš pogađa za 3:1.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

U drugom poluvremenu još dva gola Bratstva. Prvo je Jaganjac bio siguran sa bijele tačke u 62. minuti.

Samo dva minuta kasnije Smajić postiže gol za 3:3 i postavlja konačan rezultat ove utakmice.