Diego Costa odveo Atletico u Ligu prvaka!
Foto - EPA

Zabio za ovjeru plasmana

Atletico Madrid pobijedio je večeras Betis s 1:0 u susretu 36. kola španske La Lige i osigurao je nastup u Ligi prvaka.

Dosta toga smo mogli da vidimo u ovom meču, a na kraju su Jorgandžije s igračem manje uspjele da dođu do tri boda.

VAR je u prvom poluvremenu izluđivao domaće. Dva gola su im poništena nakon ofsajda i na odmor se otišlo bez golova (0:0).

Veliku glupost na otvaranju drugog poluvremena pravi igrač domaćih Hermoso. Dobio je direktan crveni karton i morao je ranije pod tuš.

Iako je imao igrača manje Atletico je uspio da dođe do pobjede. Diego Costa je u 74. minuti zabio za konačnih 1:0 i plasman Atletica u Ligu prvaka.