Dino Hotić postigao važan gol za Cercle Brugge

Belgija

U 3. kolu belgijske Jupiler lige Cercle Brugge je gostovao u Mechelenu i slavio je s 3:2.

Tim povremenog bh. reprezentativca Dine Hotića upisao je drugu pobjedu i sa šest bodova nalazi se u gornjem dijelu tabele.

Iako je Mechelen izuzetno nezgodan rival, posebno kod kuće, Cercle Brugge je u jednom sjajnom meču uspio da ostvari pobjedu.

Poveli su domaći u 37. minuti golom Toguija, a u nastavku prvo Ugbo u 54. zabija za 1:1, a onda Hotić u 57. minuti za potpuni preokret gostiju. Domaćin se vraća brzo, no Somers deset minuta prije kraja zabija za konačnih 3:2.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Hotić je odigrao svih 90 minuta i ponovo pružio odličnu partiju, budući da je kolo ranije upisao asistenciju.