Dizdarić za pobjedu Goražda u Novom Travniku

Prva liga FBiH

Goražde je u 6. kolu Prve lige savladalo na gostovanju Novi Travnik rezultatom 0:1.

Domaći su u ovaj meč ušli sa novim trenerom. Ivica Bonić je preuzeo klub, ali u debiju je ovaj stručnjak upisao poraz.

Trenutak odluke u ovom meču desio se u prvom poluvremenu. Dizdarić je u 30. minuti pogodio za vodstvo od 0:1 i ispostaviće se pobjedu svog tima.

Imao je Novi Travnik nekoliko šansi da se vrati u meč, ali ih nisu iskoristili i na kraju gosti kući idu sa tri boda.

Prva liga FBiH, 6. kolo:

Novi Travnik - Goražde 0:1 (Dizdarić 30')

NK Novi Travnik: Ćutahija, Ćosić, Džepina, Nebić, Hodžić, Heco, Petak, Silajdžija, Smolo, Skopljak, Čakić.

FK Goražde: Radović, Dučić, Rovčanin, Đoković, Korjenić, Huseinspahić, Šehić, Islamagić, Dizdarić, Kapetan, Mirković.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

velez mo
SVAKA CAST GORAZDU NA POBJEDI,DRAGI STE MI RADI SVIH PRLJAVIH RADNJI OLIMPIKA KOJA SU SE VAMA ODBILA OD LEDA.SAMO JAKO I DA OSTANETE U LIGI