Visoko podignuta ruka i zabrinut pogled prema klupi - Donnarumma se obrukao, pa "molio" za oprost

Na utakmici protiv Monaca

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 13. kola Ligue 1 između Paris Saint-Germaina i Monaca, a trenutno je rezultat 1:1.

Veoma sadržajnih pola sata je iza nas i itekako su svi navijači koji gledaju ovu utakmicu imali šta da vide.

Krenulo je sa poništenim golom u 14. minuti. Vanderson je mislio da je doveo Monaco u vodstvo, ali njegov gol je poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Četiri minute kasnije PSG dolazi do prednosti, a strijelac gola za domaću ekipu bio je Portugalac Goncalo Ramos.

Ipak, nije se dugo čekalo da Monaco izjednači. Igrala se 22. minuta kada je Minamino postigao gol za 1:1.

Mora se naglasiti da je golu Minamina prethodila velika greška Donnarumme koji se obrukao, a ovo mu nije prvi put da radi nešto ovako.

Dugo je Donnarumma čekao, zezao se, a onda je izgubio loptu, te je na kraju savladan.

Kako je sve izgledalo pogledajte OVDJE.

Donnarumma nedavno imao paklen doček u Milanu

Nedavno je Donnarumma sa svojim PSG-om gostovao kod svog bivšeg kluba Milana, a tamo je imao žestok doček.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Čim je izašao na zagrijavanje odličnog čuvara mreže su dočekali ogromni zvižduci što je bila naznaka pakla kroz koji će prolaziti tokom susreta.

Pred sami početak utakmice pristalice Milana su bacili na hiljade lažnih novčanica sa likom Donnarumme na kojim je pisano plaćenik.