Đurić asistent u remiju Cesene

Deveto kolo italijanske Serije B

Endin Čaušević

Ekipa Cesene remizirala je danas sa Salernitanom (1:1) u okviru devetog kola italijanske Serije B.

Salernitana je do vodstva u 30. minuti kada je za 1:0 pogodio Bovo. Iako je Cesena imala nekoliko dobrih prilika nisu uspjeli u prvom poluvremenu stići do izjednačenja.

Gosti su tek u finišu utakmice počeli da napadaju, a to im se isplatilo u 79. minuti kada je Ciano izjednačio na 1:1. Asistent kod ovog gola Cesene bio je bh. reprezentativac Milan Đurić.

Cesena se nakon ovog remija nalazi na trećem mjestu sa 17 osvojenih bodova, dok je Salernitana na 18. poziciji sa devet bodova.