Bureković asistirao za Goztepe, pa se u 114. minuti "pretvorio u Mbappea"

Turska

Fantastičnu utakmicu odigrali su jučer Goztepe i Bursaspor u okviru šesnaestine finala Kupa Turske.

U 90 minuta rezultat je glasio 3:3, ali su u produžetku gosti slavili s 2:1 i sa ukupnih 5:4 izborili su prolaz u osminu finala Kupa.

Akter ove neobične utakmice bili su i bh. nogometaši Dženan Bureković i Marko Mihojević, nogometaši Goztepea.

Bureković je u 32. minuti asistirao za prvi pogodak Goztepea za izjednačenje na 1:1, a proslavio se kasnije i sprintom u stilu Kyliana Mbappea.

Uspio je u 114. minuti da stigne da spasi čist gol gostiju, no na njegovu žalost - Goztepe nije uspio dati bar još jedan za penale, pa je završio takmičenje u Kupu.

Milos1312
Bravo majstore, nema odustajanja dok gol ne padne. Sa ovakvim zalaganjem i redovnim igranjem poziv ce sigurno doci.