Tušanj koban po Zaimovića, Stupčanica u potrazi za novim šefom struke

Odlučili se na promjenu

Tušanj koban po Zaimovića, Stupčanica u potrazi za novim šefom struke · Saznajemo

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu sinoć su na Tušnju odigrale ekipe Slobode i Stupčanice, a minimalnu pobjedu od 1:0 ostvario je domaći tim.

Jedini gol na ovom susretu postignut je u prvom poluvremenu, ali treba istaći da je ovo najteža pobjeda koju je Sloboda ostvarila u ovoj sezoni.

Stupčanica je odigrala zaista fenomenalno drugo poluvrijeme i malo je falilo da sa Tušnja odu sa jednim bodom.

U posljednje tri utakmice ekipa Stučanice nije igrala baš najbolje, te su od mogućih devet osvojili samo tri boda.

Poraženi su fudbaleri Stupčanice na gostovanjima kod TOŠK-a u Tešnju, te sinoć protiv Slobode, a jedina pobjeda bu posljednje tri utakmice bila je ona u Olovu protiv Vis Simm-Baua.

Kako saznajemo, uprava Stupčanice je odlučila reagovati, te se ubrzo očekuje da bude raskinuta saradnja sa trenerom Dženanom Zaimovićem.

Sigurno je će biti mnogo kandidata za mjesto trenera u Stupčanici, posebno jer se radi o jako dobro uređenom klubu.

Mnogi su Stupčanicu pred početak sezone vidjeli kao klub koji bi mogao pomrsiti račune Slobodi kada je riječ o plasmanu u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Kada je riječ o novom šefu struke, jedno od imena koje se spominje je bivši trener TOŠK-a, Nermin Šabić.

Ipak, ostaje prvo da zvaničan bude raskid saradnje sa Zaimovićem, pa tek onda možemo očekviati ime novog trenera ovog kluba.

Defensor81
A ovi moji bi zaimovića u Velež ?
0 0
Belajsuz1989
Po prikazanom sinoc stupcanica je po meni bolja bila pogotvo drugo poluvrijeme....