Džepina u finišu donio bod Novom Travniku protiv Rudara

Prva liga, 2. kolo

Novi Travnik i Rudar Kakanj podijelili su bodove (2:2) u susretu 2. kola Prve lige Federacije BiH.

Prvo poluvrijeme je ponudilo jako dobru igru, a gosti su u 10. minuti preko Mušije došli do prednosti od 0:1.

Radost im je trajala samo 13 minuta. Sabahudin Petak je iskoristio šansu i pogodio je za izjednačenje domaćeg tima na 1:1.

Do kraja prvog dijela još nekoliko pokušaja sa obje strane, ali se rezultat nije mijenjao.

Nastavak meča nije ponudio mnogo, ali je finiš donio nešto više uzbuđenja. Prvo je Kovač u 80. minuti pogodio za 1:2, ali domaći golom Džepine dolaze do boda u 90. minuti meča.