Sinoćnja akcija i gol Arsenala podsjetila na slavne dane Topnika

Praznik za oči

Fudbaleri Arsenala sinoć su se bez većih problema plasirali u naredno kolo engleskog Liga Kupa.

Izabranici Mikela Artete su rutinski slavili protiv niželigaša Wimbledona rezultatom 3:0.

Topnici su dominirali od prvog do posljednjeg minuta meča, što na kraju krajeva i rezultat govori i tako vezali treću pobjedu u svim takmičenjima nakon očajnog otvaranja sezone.

Goste je sinoć načeo Lacazette koji je u 11. minuti pogodio sa bijele tačke, a kasnije su ih dokrajčili Smith Rowe i Nketiah.

Najljepši trenutak meča viđen je prilikom trećeg gola za Arsenal kada je pomenuti Nketiah efektno pogodio petom nakon lijepe akcije i ubačaja Soaresa. Ta akcija i završetak iste navijače Arsenala je vratio u neka bolja i sretnija vremena kada je ovaj tim harao Premier ligom.

Pogledajte kako je to izgledalo. Uživajte!