Pogledajte trenutak kada je Meazza "eksplodirala" nakon gola Edina Džeke

U 90. minuti zabio za 2:1

E. Čaušević

Inter je večeras uz dosta muke pobijedio Veneziju na svom terenu sa 2:1, a junak je bio Edin Džeko.

Venezia je odlično počela meč i u 19. minuti utišala je domaće navijače kada je Henry pogodio za 1:0.

Ipak, Inter je u samom finišu prvog poluvremena uspio da izjednači rezultat, a strijelac gola za 1:1 bio je Barella.

U drugom dijelu Inter je napadao svim silama, dok se Venezia uspješno branila i činilo se da će do kraja ostati 1:1.

No, u 90. minuti na scenu je stupio Džeko koji je na asistenciju Dumfriesa sjajno pogodio za 2:1 i veliku erupciju oduševljenja navijača Intera.

Dijamant je tako donio veoma važna tri boda svojoj ekipi i uspio je prekinuti niz od deset utakmica bez gola u Seriji A.

Zaprati Internazionale, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: