Džeko promašio nemoguće

U duelu sa Šahtarom

Edin Džeko je lako mogao do novog gola u dresu Intera, ali nije bio precizan.

Inter u Ukrajini igra meč 2. kola Lige prvaka protiv Šahtara i nakon 45 minuta mreže miruju, ali je pravo pitanje kako bh. reprezentativac nije uspio da iskoristi šansu koja mu se pružila u 34. minuti.

Nakon jedne gužve u šesnaestercu domaćeg tima, lopta dolazi do Džeke, a on potpuno sam s 2-3 metra loptu prebacuje preko gola.

Dešava se i najboljima, pa i našem Edinu, ali svakako može da žali za šansom koju je propustio.

S obzirom na poraz od Real Madrida u prvom kolu, ovo je jako važna utakmica za prvaka Italije, ali imat će gosti još 45 minuta za popravni.