Edin Višća zabio, Basaksehiru bod na gostovanju
Krilni napadač reprezentacije Bosne i Hercegovine igra ponovo veoma dobru sezonu u dresu turskog Basakshira (Foto: EPA)

Šesti gol sezone

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća postigao je danas gol u remiju Basaksehira na gostovanju kod Alanyaspora (1:1) u meču 17. kola turske Superlige.

Višća je šesti gol u sezoni postigao u 41. minuti meča za vodstvo svog tima od 0:1, ali na kraju vodeći tim turskog prvenstva nije uspio da dođe do sva tri boda.

Domaći tim je do izjednačenja stigao u 63. minuti. Pogodio je Fernandes za 1:1, a usprkos prilikama do kraja, Basaksehir nije uspio da stigne do nova tri boda.

Ipak, njihova pozicija lidera na tabeli nije ugrožena ovim remijem i oni su i dalje vodeći tim Superlige.

Edin Višća je odigrao kompletan meč, dok je Riad Bajić u igru ušao u 71. minuti.