Eldar Ikanović vodio Pribavu do velike pobjede u Devetaku
U narednom kolu Pribava će igrati veliki derbi protiv drugoplasirane ekipe Doboj Istoka.

Pribava ne odustaje

E. Oštraković

Nogometaši Pribave ostvarili su jako važnu pobjedu na gostovanju kod DSK Devetaka, a rezultat je bio 4:2 za goste.

Malo ko se nadao da će Pribava uspjeti uzeti tri boda na ovom teškom gostovanju, ali sjajnom i angažovanom igrom uspjeli su doći do pobjede.

Već na poluvremenu, na iznenađenje svih, bilo je čak 3:0 za goste iz Pribave, a u drugom poluvremenu povećali su vodstvo na 4:0.

Domaća ekipa je do kraja utakmice uspjela smanjiti prednost na 4:2, ali više od toga nisu uspjeli.

Potražite više informacija na temu Kantonalna liga TK:

Pribavu je do velike pobjede vodio Eldar Ikanović koji je postigao dva gola i to oba iz slobodnjaka, a dva gola dodao je i Mehmedović.