Fantastični golovi Zvezde za pobjedu nad Spartom

Boakye i Kanga srušili tim iz Praga

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su prašku Spartu s 2:0 u prvom susretu trećeg pretkola Evropske lige.

Fantastična igra Zvezde nagrađena je velikom pobjedom, a golovi koje su postigli su bili zaista fenomenalni.

Do vodstva je beogradski tim stigao u 13. minuti. Kanga je uposlio Boakyea, odbrana Sparte je ispala, a Boakye je pogodio za 1:0.

Domaći su na poluvrijeme otišli vodstvom od 1:0, da bi u nastavku dovršili posao fantastičnim pogotkom Kange. Gabonac je pogodio s 30 metara za konačan rezultat susreta od 2:0.

Zvezda tako u revanš ulazi sa velikom rezultatskom prednošću i nalaze se jako blizi prolaska u narednu fazu takmičenja.

Mladi bh. reprezentativac Eldar Čivić je odigrao drugo poluvrijeme za ekipu iz Praga.