Dudićevo poluvrijeme za pamćenje

Preporodio je Kragujevčane

S. Mlaćo

U Super ligi Srbije igraju se susreti 15. kola, a čini se da je bh. trener Feđa Dudić pred novom pobjedom.

Dudić je preuzeo Radnički iz Kragujevca kada je ovaj tim bio 'zakucan' za dno, ali sada je već na sredini tabele.

Bh. trener preporodio je tim iz Kragujevca i dobija brojne pohvale u komšiluku. Do sada je samo poražen od Crvene zvezde i Partizana, a danas za rivala ima ekipu Voždovca.

Voždovac je petoplasirana momčad lige, no Radnički je sjajno otvorio meč i ima prednost nakon 45 minuta od 2:0.

Radnički je žestoko krenuo, a isplatilo se to već u trećoj minuti kada je Vidaković matirao golmana gostiju.

Gosti se nisu dobro snašli na terenu u Kragujevcu, a Dudićev tim je nastavio sa sjajnom igrom.

U 19. minuti gužva pred golom gostiju, opet Vidakov na mjestu i to je već 2:0.

Radnički je imao još nekoliko sjajnih prilika i zaista je ovo prvo poluvrijeme za pamćenje ekipe iz Kragujevca.

Стартних 1️⃣1️⃣ 🆚 FK Voždovac 🔴🔴🔴 #gorfc #kragujevac #ponosgrada #ponossumadije #radnickisevoli #radnickikragujevac...

Posted by FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica on Saturday, November 11, 2023

Gosti su tek jednom zaprijetili i jasno je da ih je današnji rival itekako iznenadio.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Ukolikom slavi danas, tim Feđe Dudića će doći na sjajno sedmo mjesto, te imati 18 bodova kao i Voždovac. Ipak, treba ispratiti i drugo poluvrijeme, a gosti se sigurno neće predati.

Dudić je preuzeo Radnički kada je ovaj tim imao samo tri boda.