Fenomenalan gol Prcića u porazu Perugije

Perugia poražena na gostovanju kod Entelle

E. Čaušević

Fudbaleri Perugije poraženi su danas na gostovanju protiv Entelle u okviru 28. kola Serije B.

Domaća ekipe do prednosti stigla je već u sedmoj minuti utakmice kada je mrežu Perugije pogodio Masucci. Nakon primljenog gola gosti su stajali bolje na terenu, ali nisu uspjeli da ozbiljnije zaprijete golu domaćih.

Ipak, u samom finišu utakmice gosti su poravnali na 1:1, a sjajan gol postigao je povremeni reprezentativac BiH Sanjin Prcić.

Međutim, domaći su u trećoj minuti sudijske nadoknade ponovo došli do prednosti, a gol za tri boda postigao je Caputo iz penala.