Primio loptu na 40 metara od gola Zvezde, pa izveo magiju koju Beograd ranije nije vidio

Sjajan gol Bobba za Manchester City

Endin Čaušević

Fudbaleri Manchester Cityja igraju trenutno u gostima protiv Crvene zvezde posljednji meč grupne faze Lige prvaka.

Građani večeras nastupaju u rezervnom sastavu jer je Pep Guardiola odlučio da odmori većinu prvotimaca, no juniori Cityja kojima je dao šansu itekako su bili motivisani da se dokažu.

To se vidjelo već u 19. minuti kada su kombinovali Cityjevi "anonimusi" Hunes i Hamilton.

Na kraju je lopta došla do Hamiltona koji ju je zakucao u mrežu Zvezde u svojoj debitantskoj utakmici za prvi tim aktuelnog prvaka Evrope.

Nakon Hamiltona sredinom drugog poluvremena na scenu je stupio još jedan mladi igrač, a to je Oscar Bobb.

Bobb je primio loptu na 40 metara od gola beogradskog kluba, napravio je slalom kroz odbranu Zvezde i zabio gol za 2:0 za novi šok za Marakani.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: