FK Goražde se prošetao Hadžićima!

Visoka pobjeda gostiju

S. Mlaćo, foto: S. Bošković

Goražde je do nova tri boda došlo u gostima kod Radnika iz Hadžića (1:4).

Domaći su poveli vrlo rano pogotkom Kesića, ali onda bolja igra gostiju. Guzijan je krunisao bolju igru i izjednačio u 30. minuti za 1:1.

Sedam minuta kasnije penal za goste. Žerić je sa 11 metara sigurno pogodio. Bio je to konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku prijetio je i Radnik, no u 69. minuti sve je bilo riješeno.

Tatar je pogodio za slavlje gostiju.

Radnik se pokušao do kraja vratiti u meč, no gosti do kraja postižu još jedan pogodak.