FK Lokomotiva Miričina ostvario sigurnu pobjedu protiv Pribave
Obzirom na rang takmičenja u kojem se nastupaju ove ekipe, pobjeda Lokomotive je bila očekivana, ali je igra Pribave bila za svaku pohvalu, a još kada uvežu i nekoliko treninga sve to će biti dosta bolje.

U prijateljskom susretu

E. Oštraković

Danas su na pomoćnom terenu stadiona Luke u Gračanici pripremnu utakmicu odigrale ekipe Lokomotive iz Miričine i Pribave, a pobjedu je rezultatom 6:1 ostvarila ekipa Lokomotive.

Lokomotiva je u ovom prijateljskom susretu, ostvarila očekivanu pobjedu iako to na terenu nije izgledalo tako lako pogotovo ne u prvom poluvremenu.

Ekipa Pribave je ovu utakmicu odigrala bez ijednog odrađenog treninga, ali su pružili jako dobar otpor Lokomotivi koja nastupa u Drugoj ligi FBiH.

Ipak, nakon prvog poluvremena rezultat je bio 3:1, Lokomotivu, a u drugom poluvremenu je ekipa iz Miričine postigla još tri gola i tako na kraju upisala ubjedljivu pobjedu.