Novi Pazar iznenadio Partizan, Saničanin je imao noć koju će što prije morati da zaboravi

Jedan pogodak odlučio pobjednika

S. Mlaćo
Nogometaši Novog Pzara u okviru 4. kola Super lige Srbije napravili su iznenađenje protiv Partizana.

Novi Pazar je slavio 1:0 pogotkom koji je postignut sredinom prvog poluvremena.

Utakmica je loše počela za bh. reprezentativca Sinišu Saničanina. U 15. Minuti dobio je žuti karton, a zatim u 23. skrivio jeadanaesterac i dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Mijić je bio siguran sa 11 metara i Pazar je poveo.

Bio je to i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku dosta uzbuđenja, prilika je bilo na obje strane, Partizan je pokušavao do gola, dok su domaći na kontre bili opasni u par navrata.

Ostalo je 1:0, a bivši član Veleža i Željezničara Mustafa Mujezinović kod domaćih je šansu dobio u 67. minuti.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Bili su ovo prvi bodovi za Novi Pazar nakon tri uvodna poraza. Partizan na drugoj strani je nastavio sa lošim igrama, te nakon četiri kola ima po jednu pobjedu i poraz te dva remija.