FK Olimpik zna samo za pobjede: Stojanović junak tima sa Otoke!

Minimalna pobjeda Olimpika

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Do četvrte pobjede u isto toliko kola stigao je danas sarajevski Olimpik. Vukovi su slavili sa minimalnih 1:0.

Prvu priliku na meču imao je Zeba, ali je iz slobodnjaka šutira preko gola. Olimpik je prijetio od prve minute, a nešto kasnije Vasilj je odbranio jedan pokušaj domaćih.

Čapljina se nakon toga oslobodila pritiska, u dva navrata opasno zaprijetila no nisu gosti uspjeli doći do pogotka.

Nakon toga Olimpik je zaprijetio preko Muminovića, da bi nakon kornera u 39. minuti gostujućeg golmana matirao Stojanović udarcem glavom.

U nastavku otvoren meč, no nije bilo pogodaka i Olimpik je slavio 1:0.