Francuska razbila Paragvaj u prijateljskom meču

Trikolori slavili sa 5:0

Reprezentacija Francuske pobijedila je večeras u Rennesu Paragvaj sa visokih 5:0 u prijateljskom meču.

Francuzi su sjajno otvorili meč pa su poveli već u 6. minuti preko napadača Arsenala Oliviera Girouda. Isti igrač je već u 13. minuti povisio prednost domaće selekcije i to nakon asistencije Payeta. To je bio i konačan rezultat prvog dijela meča.

U nastavku susreta viđena su još tri gola i to sva tri u mreži gostiju. Prvo je Giroud kompletirao hat-trick u 69. minuti da bi samo sedam minuta kasnije Sissoko pogodio za 4:0. Konačan rezultat susreta postavio je napadač Atletica Antoine Griezmann u 77. minuti.

Francuzi već za sedam dana igraju kvalifikacioni meč protiv Švedske.