Juventus nije blistao, ali za pobjede je tu Cristiano Ronaldo
Foto - EPA

Trijumf u Genoi

Juventus je u 11. kolu Serije A savladao kao gost ekipu Genoe sa 3:1.

Nije tim Andree Pirla blistao ni u ovom susretu, ali je na kraju uspio da upiše pobjedu pogotkom Cristiana Ronalda sa penala u 78. minuti meča.

U prvom poluvremenu Juventus je dominirao. Ipak, nisu uspjeli da zabiju pogodak koji bi im olakšao igru i na odmor se otišlo bez golova (0:0).

Juve je odlučnije krenuo u nastavak, a napadi su im se isplatitili u 57.minuti. Paulo Dybala zabija pogodak za 0:1.

Samo četiri minute kasnije Genoa je izjednačila. Iz prve šanse na utakmici Sturaro zabija pored uspavane odbrane Stare dame za 1:1.

Bianconeri su ponovo morali jurišati na pobjedu, a do novog gola su došli u 78. minuti. Cuadrado je iznudio penal, a Cristiano Ronaldo koristi šansu i zabija za 1:2.

Tačku na ovaj meč postavlja ponovo Cristiano Ronaldo. Dosuđen je novi penal u 89. minuti, a Ronaldo zabio za 1:3.

To je bio konačan rezultat meč i Juventus je došao do veoma važna tri boda.

Serije A, 11. kolo:

Genoa - Juventus 1:3

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

LewanGolskiii
Svaku tekmu penal ..Eo sad po dvije ..I onda kazu igracina hahaha Penaldo
6 8
Bajernovac
samo dva penala malo li je Penaldo,,,man of the match...........oni bi iz busa zabili samo da ne ostanu bodovi domacinu..