Genoa razbila Sampdoriju, Frosinone ispao

Serie A, 37. kolo

Teme:

Veliki derbi u 37. kolu Serije A odigrali su danas na Luigi Ferrarisu Sampdoria i Genoa, a na kraju Genoa slavila pobjedu s uvjerljivih 3:0.

Suso je junak ovog susreta. Postigao je dva gola za goste u ovom susretu, a mrežu Sampe je načeo Pavolletti nakon tri minute igre.

Lazio je slavio na gostovanju kod Carpija s 3:1.

Potpuni tragičar je domaći fudbaler Mbakogu koji je u prvom poluvremenu promašio dva penala, a to su Nebskoplavi iskoristili i preko Biševca i Candreve su postigli dva gola za 2:0.

Klose je u 73. minuti povećao na 3:0, da bi Mbakogu u 84. minuti postavio konačnih 3:1.

Lazio je meč završio s dva igrača manje, jer su isključeni Biglia i Đorđević. Senad Lulić je odigrao kompletan meč.

Frosinone je ispao iz lige porazom od Sassuola (0:1), Atalanta i Udinese su remizirali 1:1, kao i Fiorentina i Palermo 0:0.