Još jedna horor noć za Shevchenka: Izgubio je najveći mogući meč
Foto - EPA

Genoa izgubila gradski derbi od Sampdorije

Sampdoria je večeras u gradskom derbiju na Luigi Ferrarisu savladala Genou s 3:1.

Genoa, na čijoj klupi sjedi legendarni Ukrajinac Andriy Shevchenko, ponovo je razočarala svoje navijače i poraz u derbiju Della Lanterna produžio je krizu kluba.

Sampa je do vodstva stigla u sedmoj minuti. Mrežu 'domaćeg' tima pogađa Gabbiadini za prednost od 1:0.

Ovo je bio jedini gol u prvom dijelu, a u nastavku meča vidjeli smo mnogo više uzbuđenja i prilika na obje strane.

Sampdoria je u 49. minuti povećala prednost na 2:0. Caputo je zabio nakon sjajne akcije za finu prednost svog tima.

Treći gol u mreži Genoe viđen je u 67. minuti. Po drugi put večeras strijelac je Gabbiadini za uvjerljivih 3:0.

Imala je Sampdoria potom još prilika. Pogodili su i stativu, a zatim se malo probudila i Genoa.

Destro je u 78. minuti smanjio na 3:1, zatim su domaći stvorili još nekoliko odličnih šansi, ali se nisu uspjeli potpuno vratiti u meč.

Na kraju je ostalo 3:1 za Sampdoriju koja je ostvarila pobjedu nakon dva vezana poraza.

S druge strane tim Andriya Shevchenka nastavlja s očajnim partijama i ne pomaže im ni legendarni Ukrajinac.

Genoa je pretposljednja na tabeli s 10 bodova, a Shevchenko je osvojio samo jedan bod u pet odigranih susreta.