Gol i isključenje za Cocalića, Akhisar razbijen u završnici meča
Edin Cocalić je prije nekoliko dana u Akhisar stigao iz belgijskog Mechelena

Turska Super liga

Akhisarspor je vodio u gostima kod Rizespora s 1:0 do 70. minute, ali je poražen s 3:1 na kraju meča 19. kola turske Super lige.

Edin Cocalić je danas debitovao za Akhisar, ali je igrao samo 20 minuta. Prvo je u 14. minuti postigao gol nakon ubačaja Josuea iz kornera, a pet minuta kasnije je dobio direktan crveni karton nakon pregledavanja VAR-a.

Dobro su se gosti držali s igračem manje, no u 70. minuti su ostali bez snage, a Melnjak izjednačio na 1:1.

Samo dvije minute kasnije Muriqi je pogodio za potpuni preokret domaćina, da bi Nakoulma ovjerio trijumf u 82. minuti. Za goste je od 60. minute igrao i Avdija Vršajević.