Golčina Džemailija izmamila osmijeh na Mihajlovićevo lice

Serija A

Parma je u Bologni u okviru 13. kola Serije A bila blizu pobjede, ali je primila gol u samoj završnici (2:2).

Parmi je zaista malo trebalo da ostvari pobjedu i da se ekipama koje se bore za Evropu, konkretno Atalanti, primakne na samo dva boda, ali nije uspjela izdržati do kraja.

Parma je na ovom gostovanju povela nakon 17 minuta igre, kada je gol postigao Kulusevski, a pet minuta prije odlaska na odmor Palacio je izjednačio na 1:1.

U nastavku meča još dva gola, po jedan na obje strane. U 71. minuti Iacoponi je donio Parmi novo vodstvo.

U samoj završnici Džemaili postiže lijep gol i Bologni donosi barem jedan bod, jako vrijedan u borbi za goli život.

Parma dočekuje Milan u narednom kolu, dok će Bologna gostovati Napoliju s nadom da može i do pobjede nakon dugo vremena.