Golčina Firmina u 90. minuti za pobjedu protiv Tottenhama na Anfieldu

Utakmice 13. kola Premiershipa

Esmer Oštraković

Odigrane su još tri utakmice 13. kola Premiershipa, a Liverpool je u derbiju kola ostvario pobjedu protiv Tottenhama.

Krenulo je dobro za Liverpool koji je od 26. minute bio u prednosti nakon što je Salah matirao golmana gostiju.

Ipak, sedam minuta kasnije Tottenham je istrčao sjajnu kontru, a šansu je u gol pretvorio ove sezone sjajni Son.

Kada se činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, gol za pobjedu Liverpoola postigao je Firmino u 90. minuti utakmice.

Ekipe West Hama i Crystal Palacea su podijelili bodove, a rezultat je na kraju utakmice bio 1:1.

Gosti su imali vodstvo od 34. minute, a gol je postigao Benteke. Konačan rezultat utakmice postavio je Haller u 55. minuti.

Bodove su podijelili i Fulham i Brighton, ali na toj utakmici nije viđen gol, te je završena rezultatom 0:0.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Liverpool Moje Teme

dadopd
Opet ce Redsi uzeti titulu jos kad im se vrate povrijedeni igraci.
6 3
dinass
Ovdje se samo vidjelo staro pravilo da onaga ko profula brdo prilika mora stici kazna.