Golčina kakva se rijetko viđa za veliku pobjedu Astane u 94. minuti

Treće pretkolo Lige prvaka

Astana je u prvom susretu 3. pretkola Lige prvaka ugostila danski Midtjylland, te je na kraju slavila s 2:1.

Da je ostalo 1:1, sigurno bi situacija bila drugačija u revanšu, ovako Astana ide s golom prednosti, pošto je Laszlo Kleinheisler u 94. minuti zabio eurogol.

Isti je igrač zabio i prvi gol za Astanu u 31. minuti, a za Dance je u 51. minuti Wilkheim postigao izjednačujući pogodak.

U redovima Astane svih 90 minuta je igrao i naš internacionalac Marin Aničić, a Astana će, ukoliko prođe, igrati protiv pobjednika duela Dinamo Zagreb - Hapoel Beer Sheva.

Revanš Midtjyllanda i Astane na programu je za sedam dana u Danskoj.