Goražde razbilo TOŠK!

Prva liga FBiH, 3. kolo

A. Čaušević

Ekipa Goražda ostvarila je ubjedljiv trijumf u duelu trećeg kola protiv TOŠK-a.

Domaći su odigrali sjajan meč, a na kraj su stigli do zaslužene pobjede i to na krilima bivših omladinaca Željezničara, Žerića i Hasanovića.

Goražde je poslije prvog poluvremena vodilo s 1:0, a vodeći gol djelo je Žerića iz 35. minute. Ranije je domaćim zbog ofsjada poništen jedan gol.

U periodu od 60. i 63. minute još dvije lopte u mreži gostiju. Hasanović je povisio na 2:0, a konačan rezultat je postavio Hasanović.

Gosti iz Tešnja su meč završili s igračem manje nakon što je sredinom drugog poluvremena isključen Poturalić.

Goražde - TOŠK 3:0 (Žerić 35', 63', Hasanović 60')

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Goražde: Ne. Ćulov, Tatar, Ni. Čulov, Dučić, Huseinspahić, Hasanović, Adžem, Danilović, Dizdarić, Žerić, Mirković.

TOŠK: Strika, Koprivica, Škrijelj, Jusić, Carvalho-Santos, Mazić, Dizdarević, Poturalić, Šehić, Kitanović, Šabić.