"Gori" Priština: Nakon golične Zenelija Liga C je jako blizu
(Foto: Screenshot) Ako Kosovo večeras dobije ili odigra neriješeno plasirat će se u Ligu C

Kosovo nadomak velikog uspjeha

Reprezentacije Kosova u Prištini igra utakmicu zadnjeg kola Lige D protiv Azerbejdžana i jako je blizu da osigura plasman u Ligu C Lige nacija.

Kosovo je prije večerašnjeg susreta bilo prvoplasirano u grupi sa 11 bodova, dok je Azerbejdžan bio drugi sa devet.

Pobjeda ili remi u duelu sa direktnim konkurentom tako vode Kosovo u Ligu C, što bi svakako bio veliki uspjeh za ovu reprezentaciju, a domaće je već u drugoj minuti Zeneli doveo u vodstvo od 1:0.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Zeneli je postigao zaista efektan gol, a kako je prvo poluvrijeme završeno vodstvom Kosova od 1:0, Liga C je jako blizu za ovu selekciju.