GOŠK bolji od Radnika

Posljednji meč šestog kola Prve lige FBiH

S. Mlaćo
U posljednjem meču 6. kola Prve lige FBiH snage su odmjerili GOŠK i Radnik iz Hadžića.

Nije to bio nešto baš zanimljiv meč, a na kraju su domaći slavili 2:0 te upisali četvrtu pobjedu u nizu, uključujući i Kup FBiH.

GOŠK je napadao u prvom dijelu, bio opasniji, no mreže su mirovale sve do 44. minute kada je Dženan Haračić pogodio za vodstvo svog tima.

Radnik je pokazao da se neće braniti, pa je u nastavku krenuo otvorenije. Sredinom prvoog dijela imao je nekoliko prilika, no golman Bobić je skinuo i situaciju 'jedan na jedan'.

Ono što gosti nisu iskoristili jeste na drugoj strani Dražan Glibo i u 74. minuti bilo je 2:0.

GOŠK sada ima 12 bodova i nalazi se na četvrtom mjestu, dok je Radnik ostao sam osam bodova i zauzima devetu poziciju