GOŠK u posljednjim sekundama ostao bez pobjede na Piroti, Jedinstvo bolje od Budućnosti

Prva liga FBiH

U Bihaću snage odmjerili Jedinstvo i Budućnost, a u Travniku istoimeni domaćin i GOŠK.

GOŠK očigledno želi da se što prije vrati u Premijer ligu, pa je danas na Piroti umalo došao i do t treće pobjede, no u posljednjim sekundama su se Veziri spasili poraza.

Mašić je doveo GOŠK u vodstvo, no Šero sjajnim golom vraća stvari na početak negdje oko 30. minute. Ostalo je 1:1 do poluvremena, a gosti iz Gabele u nastavku stižu do nove prednosti, pošto je Kulović pronašao put do mreže travničkog gola.

I kada se činilo da će GOŠK upisati treću pobjedu, Tabaković donosi Travniku vrijedan bod.

Jedinstvo je loše otvorilo sezonu, ali danas je u Bihaću upisana važna pobjeda za bijeg iz donjeg dijela tabele.

Bišćani su s 2:1 savladali Budućnost, Nuspahić je postigao oba gola s bijele tčake. Zanimljivo da su i gosti svoj gol postigli s "kreča", a strijelac je bio Trumić.

Jedinstvo - Budućnost 2:1

Jedinstvo: Rahimić, Jašarević, Terzin, Mujagić, Nuspahić, Kremenović, Olić, Šarenac, Kladar, Nunanović, Zečević.

Budućnost: Mujkić, Trumić, Sulejmanović, Mustafić, Selimović, Mahmutović, Džinić, Berbić, Pirić, Blagojević, Dedić.

Travnik - GOŠK 2:2

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Travnik: Sušac, Silajdžija, Tabaković, Čatić, Kadrić, Šero, Pandžić, Oršolić, Ćatić, Fazlić, Torlak.

GOŠK: Lukač, Islamagić, Mašić, Kulović, Pavičević, Šunjić, Savić, Rizvanović, Jusufbašić, Hodžurda, Kožul.

Zaprati NK Jedinstvo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: